пʼятниця, 9 лютого 2024 р.

    Вебінар «Підручник, який надихає семикласників і допомагає пізнавати
хімію у Новій українській школі

15 лютого 2024 р. відбувся вебінар «Підручник, який надихає семикласників і допомагає пізнавати хімію у Новій українській школі» для вчителів хімії. Організатори заходу -  ОНМЦ КЗ «ЗОІППО» ЗОР методист Світлана Дехтяренко і видавництво «Оріон», методист Ірина Красуцька. Спікерка: Ольга Ярошенко, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України, академік Національної академії педагогічних наук України, авторка кількох поколінь підручників з хімії. Підручник створено за модельною навчальною програмою «Хімія. 7-9 класи» для закладів загальної середньої освіти (автор Олексій Григорович).

Світлана Дехтяренко і вчителі хімії звернули увагу на сучасний підхід до навчання, відповідність  Державному Стандарту. Ольга Ярошенко наголосила на тому, що навчальний зміст у представленому підручнику базується на принципах інтеграції, критичного мислення, педагогіці партнерства. Такий підхід сприятиме різнобічному розвитку особистості дитини та її світоглядних орієнтацій за допомогою засобів предметно-перетворювальної діяльності, формуванню інформативної, проєктно-технологічної та інших ключових компетентностей, необхідних для розв’язання життєвих проблем у взаємодії з іншими. 

Педагоги області відзначили актуальність висвітленої проблематики та наголосили на практичній спрямованості отриманої інформації. 

Відеозапис вебінару


Вебінар  "Сучасні підходи до викладання хімії у контексті НУШ: виклики та реалії сьогодення"

9 лютого 2024 року  відбулась онлайн-зустріч вчителів Запорізької області з автором модельної програми та підручника для 7 класу з хімії (НУШ) кандидатом хімічних наук, заслуженим учителем України, відмінником освіти, спеціалістом вищої категорії, вчителем-методистом Олексієм Григоровичем. Зустріч стала можливою завдяки плідній співпраці  КЗ "ЗОІППО" ЗОР та видавництва "Ранок", де під час вебінару "Сучасні підходи до викладання хімії у контексті НУШ: виклики та реалії сьогодення" педагоги змогли ознайомитися з концепцією програми, баченням Олексія Григоровича. 

Світлана Дехтяренко, методист ОНМЦ КЗ "ЗОІППО" ЗОР та вчителі хімії звернули увагу на сучасний підхід до навчання, відповідність  Державному Стандарту. Автор надав цінні рекомендації по впровадженню  компетентнісного підходу, проєктному навчанню та сучасним методам викладання хімії.

Вебінар був змістовним та цікавим, колеги поставили багато питань і отримали ґрунтовні відповіді.Відеозапис вебінару


Немає коментарів:

Дописати коментар