четвер, 25 серпня 2022 р.

25 серпня 2022 відбувся обласний семінар "Актуальні проблеми викладання хімії в умовах реформування освіти"


       25 серпня 2022 на базі Комунального закладу «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Запорізької обласної ради відбувся обласний семінар «Актуальні проблеми викладання хімії в умовах реформування освіти» під керівництвом методиста методичного відділу Світлани Дехтяренко.

Зі зверненням до вчителів виступила Олена Варецька, проректор з науково-методичної роботи, д. пед. н., професорка КЗ «ЗОІППО» ЗОР. Доповідачка звернула увагу вчителів хімії на особливості науково-методичної підтримки освітнього процесу ЗСО з боку інституту й запропонувала запровадити більш ефективну модель зворотного зв’язку у вигляді щомісячної гарячої лінії, де вчителі зможуть у безперервному режимі отримувати відповіді на запитання щодо впровадження нових стандартів НУШ.

Приєдналася до вітання Світлана Фіцайло, начальник відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти і науки України. Вона виступила з доповіддю «Викладання природничих наук у 2022-2023 н. р. (5 клас за новими модельними навчальними програмами)».

Питання «Актуальні проблеми викладання хімії в умовах реформування освіти» в ході доповіді-презентації розкрила Світлана Дехтяренко, методист КЗ «ЗОІППО» ЗОР.

Цікавими також були сесії Лілії Кожокар, учителя хімії та біології Запорізького академічного ліцею № 34 на тему «Передовий педагогічний досвід» та Юлії Ніколаєнко, керівника РМЦ вчителів хімії Шевченківського району м. Запоріжжя, яка поділилася системою роботи РМЦ та успіхами вчителів хімії найбільшого в місті Шевченківського району.

 
  


Матеріали семінару

Відеозапис Немає коментарів:

Дописати коментар