пʼятниця, 25 серпня 2017 р.

23 серпня 2017 року відбувся семінар для методистів РМК, НМЦ, керівників РМО, РМЦ вчителів хімії  з теми «Основні напрямки роботи Р(М)МО вчителів хімії в 2017-2018 н.р.». 

Керівнік семінару - старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін Дехтяренко С.Г.

На семінарі було розглянуто "Оновленням змісту освіти з хімії у новому Державному стандарті". Старший викладач кафедри дидактики та методик навчання природничо-математичних дисциплін Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Дехтяренко С.Г. розглянула зміни, які було внесено до навчальних програм, надала корисні поради та рекомендації щодо викладання хімії у 2017-2018 н.р. 
Родзинкою семінару стали вступи методисту НМЦ м. Енергодар Дмитренко Л.А та учителя-методиста Енергодарської багатопрофільної гімназії "Гармонія" Лазарєвої Т.П. з теми: "Реалізація діяльнісного підходу до навчання через використання інноваційних технологій з метою формування предметних компетентностей з хімії. З досвіду роботи вчителів хімії м. Енергодар"


 Семінар відвідали 36 учасників з різних районів, громад та представники навчальних закладів обласного підпорядкування. 


  

Семінар відбувся в доброзичливій та творчій атмосфері, змістовно та корисно для всіх учасників. 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар